Lengvųjų automobilių servisas

UAB „Animusmobilis“ auto servisas

Mūsų įmonės pagrindinė veikla - automobilių remonto paslaugos. Profesionali automobilių remonto specialistų komanda bei sertifikuota serviso įranga operatyviai ir kokybiškai pašalins Jūsų automobilio gedimus. Platesnį paslaugų sąrašą ir paslaugų aprašymus rasite čia.

Nuolat keliame darbuotojų kvalifikaciją, siųsti į kasmetinius mokymus. Taip pat savo veikloje naudojame gamintojo sertifikuotą techninę įrangą, kuri suteikia didesnes galimybes atlikti sudėtingesnius remonto darbus.

Auto detalių tiekimo padalinys pasirūpins reikalingomis atsarginėmis dalimis. Itin didelis asortimentas ir santykinai mažos kainos tikrai nesukels Jums papildomų rūpesčių.

Nors esame profesionalai savo srityje dėka ilgo įdirbio ir kitų įmonės veiklos niuansų galime pasiūlyti konkurencingas ir nedideles paslaugų kainas. Pasinaudokite mūsų serviso paslaugomis ir patys įsitikinkite paslaugų kokybe!

Devynerių metų darbo patirtis automobilių remonto srityje leidžia greitai ir kokybiškai atlikti visus gedimų nustatymo ir šalinimo darbus. Autoservise yra 10 darbo vietų, kurios aprūpintos moderniausia diagnostine įranga bei specialiais įrankiais. Automobilių remontas atliekamas meistrų, kurie nuolat vyksta į mokymo kursus pagal programas, skirtas automobilių priežiūros ir remonto specialistams. 

Naujienos

2011-08-17

Animus mobilis naujose patalpose!

Informuojame, kad nuo 2011 08 16 Animus mobilis veiklą vykdo nauju adresu Veiverių g. 63, Kaunas.

daugiau
2011-03-02

Senų akumuliatorių surinkimas

Akumuliatoriai viena pavojingiausių atliekų. Detaliau apie jų surinkimą ir perdirbimą.

daugiau
2011-02-15

Animus mobilis išsikėlė į naujas patalpas

Nuo šio mus rasite Panerių g. 1 A, Kaunas.

daugiau